Наші збори

Невід’ємною частиною тренувального процесу, що в результаті забезпечує максимальний ефект – є навчально-спортивні збори.
Двічі на рік (в середині зими та наприкінці навчального року) вихованці СК «Максимум» проходять 3-х денні клубні навчально-атестаційні збори під керівництвом провідних інструкторів Чернівецької обласної федерації. Протягом декількох днів наші вихованці мають можливість підвищити свій спортивний рівень, вивчити нову техніку та тактику, познайомитись та поспілкуватись один з одним, а в останній день пройти атестацію на пояса.
Також кожного літа учні нашого клубу проходять головні 10-ти денні збори на узбережжі Чорного моря в Болгарії. Наші спортсмени мають можливість поєднувати тренування із незабутнім літнім відпочинком, теплим морем та гарячим сонцем. З дітьми працюють кращі інструктори обласної федерації, інструктори з запрошених українських клубів, лікар, психолог та професійні аніматори. Три роки поспіль (2012, 2013, 2014 рр.) тренування також проводить член збірної команди Греції чемпіон Європи та чемпіон Всесвітніх ігор, молода зірка спортивного карате Георгіус Цанос.