Спортивні збори «Katana summer camp 2019»

З 6 по 18 серпня на турбазі «Сонячна долина» в Чернівецькій області 
проходив тренувальний спортивний табір з карате – «Katana Summer Camp 2019», організований командою спортивного клубу «Катана» (Чорноморськ).

Участь у тренінгу взяли 260 спортсменів з 17 команд з Харкова, Києва, Житомира, Коростеня, Чернівців, Львова, Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Чорноморська, а також команди з м.Будапешт (Угорщина) та м Ашдод (Ізраїль). 

Протягом 10 днів тренувальних зборів спортсмени мали можливість практикувати свою фізичну, технічну і тактичну форму. Завдяки конкуренції між спортсменами різних команд, досягалася важлива мета – реалізація необхідної тренувальної практики в умовах спортивної конкуренції.

Результатами зборів поділився тренер спортивного клубу «Катана» Олександр ТОНКОШКУР:

«Всі ці дні ми жили однією командою, яка працювала на майбутній результат! Я радий, що став частиною цієї команди і зміг реалізувати необхідний проект на розвиток виду спорту – карате. Дякую батькам спортсменів, які інвестують в розвиток своїх дітей. Упевнений, що даний проект об’єднає бажання, поліпшити необхідну форму, дасть новий поштовх до реалізації нових досягнень!

 
Набір у групи

Відео

"