Results Chernivtsi Open (october) 2017


14-15 жовтня у ОДЮСШ пройшов відкритий Чемпіонат чернівецької області з карате. 
Враховуючи велику кількість учасників, вперше чемпіонат проводився протягом двох днів. В суботу за перемогу боролися діти віком до 13 років включно. В неділю виступили кадети, юніори та дорослі. На турнірі наш клуб виборов перше загальнокомандне місце серед 7-ми клубів нашої області та 26 золотих кубків.
Результати:

I. КАТА ІНДИВІДУАЛЬНЕ (хлопчики, юнаки, чоловіки):

1. Петращук Іван (6 років) - 1 місце

2. Друмов Ілля (7 років) - 2 місце

3. Золотухін Дмитро (8 років) - 3 місце

4. Німіжан Станіслав (9 років) - 1 місце

II. КАТА ІНДИВІДУАЛЬНЕ (дівчата, жінки):

1. Русу Аріна (6-7 років) - 1 місце

2. Краснюкевич Марія (8-9 років) - 1 місце

3. Луник Катерина (8-9 років) - 3 місце

4. Дружиніна Аня (8-9 років) - 2 місце

5. Золотухіна Антоніна (10-13 років) - 2 місце

6. Русу Юлія (10-13 років) - 3 місце

7. Безверхня Вікторія (14 років і старше) - 1 місце

III. КУМІТЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ (хлопчики, юнаки, чоловіки):

1. Нікульча Юрій (9 років, -27 кг) - 2 місце

2. Німіжан Станіслав (9 років, +32 кг) - 3 місце

3. Тенжала Іван (9 років, +32 кг і абс.) - 3 місце

4. Мікулеску Дмитро (10-11 років, -33 кг) - 3 місце

5. Горин Владислав (10-11 років, -38 кг) - 1 місце

6. Стратій Владислав (10-11 років, -44 кг) - 2 місце

7. Шелепницький Ілля (10-11 років, +44 кг) - 1 місце

8. Проданчук Михайло (10-11 років, +44 кг) - 2 місце

9. Козилян Олександр (10-11 років, +44 кг) - 3 місце

10. Федоряк Артур (10 років, абс.) - 3 місце

11. Козилян Олександр (11 років, абс.) - 1 місце

12. Піцул Георгій (12-13 років, -42 кг) - 1 місце

13. Казів Тарас (12-13 років, -42 кг) - 2 місце

14. Німіжан Павло (12-13 років, -42 кг) - 3 місце

15. Капіцький Денис (12-13 років, -48 кг) - 1 місце

16. Мельничук Владислав (12-13 років, -55 кг) - 1 місце

17. Щербан Вадим (12-13 років, -55 кг) - 2 місце

18. Німіжан Павло (12 років, абс.) - 1 місце

19. Капіцький Денис (12 років, абс.) - 2 місце

20. Піцул Георгій (12 років, абс.) - 3 місце

21. Щербан Вадим (12 років, абс.) - 3 місце

22. Кобель Михайло (13 років, абс.) - 3 місце

23. Мельничук Владислав (13 років, абс.) - 1 місце

24. Богуцький Олександр (14-15 років, -63 кг) - 3 місце

25. Олару Андрій (16-17 років, -68 кг) -  1 місце

26. Рурак Михайло (16-17 років, -68 кг) - 3 місце

27. Биндю Василь (18 років і старші, -67 кг) - 2 місце

28. Рурак Володимир (18 років і старші, -67 кг) - 3 місце

29. Талібов Різван (18 років і старші, -75 кг) - 1 місце

30. Бинзар Артем (18 років і старші, +84 кг) - 1 місце

IV. КУМІТЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ (дівчата):

1. Козилян Наталія (6-7 років (фантом)) - 1 місце

2. Руссу Аріна (6-7 років (фантом)) - 2 місце

3. Безверхня Дар’я (6-7 років (фантом)) - 3 місце

4. Маланка Севастяна (6-7 років (фантом)) - 3 місце

5. Павлович Христина (8-9 років, -32 кг) - 3 місце

6. Іліка Валерія (8-9 років, -32 кг та абс.) - 1 місце

7. Шородок Владислава (10-11 років, -34 кг та абс.) - 2 місце

8. Фоглінська Люба (12-13 років, -42 кг) - 1 місце

9. Деревянко Тетяна (12-13 років, -42 кг) - 2 місце

10. Фоглінська Віра (12-13 років, -49 кг та 12 років,абс.) - 1 місце

11. Назарій Анна (12-13 років, -49 кг) - 3 місце

12. Русу Юлія (12-13 років, -49 кг та 12 років, абс) - 2 місце та 3 місце

13. Вівчарюк Христина (12 років,абс.) - 2 місце

14. Малованюк Вікторія (14-15 років, -47 кг) - 1 місце

15. Гунчак Алла (14-15 років, +54 кг) - 2 місце

V. КУМІТЕ КОМАНДНЕ (хлопчики, юнаки):

8-9 років -  2 місце

10-11 років -  1 місце

12-13 років -  1 місце

14-15 років -  1 місце

Головний суддя С. Золотухін

Головний секретар Р. Білоскурський

Be cool, be strong, be #maximumkarateteam

Більше фото по ссилці http://maximum.cv.ua/media/fotogalereya/category/60-results-chernivtsi-open-october-2017.html

 

 
 
 
 
Набір у групи
ANTONIO OLIVA SEBA